احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

اتحادیه در مسیر توسعه همکاری با مراکز علمی

شناسه : 3022 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳ 98 بازدید ارسال توسط :

نخستین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در سال ۱۴۰۰، در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت فعال تر اعضاء کمیسیون و توسعه عضویت، گزارشی از آخرین مراحل تدوین کتاب یا جزوه آموزش نصابان و مصرف کنندگان […]

اتحادیه در مسیر توسعه همکاری با مراکز علمی
پ
پ

نخستین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در سال ۱۴۰۰، در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت فعال تر اعضاء کمیسیون و توسعه عضویت، گزارشی از آخرین مراحل تدوین کتاب یا جزوه آموزش نصابان و مصرف کنندگان ارائه و از اعضاء درخواست شد در فرصت تعیین شده پیشنهاداتی را که در جهت ویرایش نهایی کتاب دارند ارائه نمایند. مقرر شد پس از دریافت و اعمال پیشنهادات، نسخه نهایی در جلسه آتی جمع بندی شده و جهت بررسی هیأت‌مدیره محترم به اتحادیه تحویل گردد. شایان ذکر است کتاب مذکور به زبان ساده علمی جهت انتقال مفاهیم مورد نیاز مصرف کنندگان و نصابان رسته های مختلف فعالیت اعضاء تهیه شده و قرار است تدوین کتاب آموزش به زبان فنی برای متخصصین نیز در دستور کارهای آتی کمیسیون قرار گیرد. در این جلسه همچنین مقرر شد کارگاه های آموزشی زیر سرفصل های کلی موضوع فعالیت اتحادیه از جمله امن سازی سیستم های حفاظت الکترونیک، مستندسازی و … برگزار شود و همچنین در جهت ایجاد انسجام صنفی و جلب مشارکت بیشتر اعضاء و اثر بخشی کارهای گروهی، موضوعاتی از قبیل آموزش ” رفتار تشکلی ” نیز به عنوان یکی از سر فصل های مورد نظر کمیسیون آموزش مدنظر قرار گیرند. همچنین در این جلسه مقرر شد موضوع همکاری با دانشگاه شمسی پور و نیز دانشکده “سما” بررسی و سوابق همکاری با دانشکده مذکور در گروه “واتساپی” کمیسیون به اشتراک گذاشته شود تا زمینه های همکاری مجدد در حوزه های آموزشی، استفاده از امکانات طرفین و … مورد بررسی قرار گیرد. در این جلسه آقایان مهندسین: فرهاد زواره ای نائب رئیس هیات مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، مهیار علیزاده رئیس کمیسیون و عضو هیأت مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، جلال محمدحسینی نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیأت مدیره شرکت آریا دژنت، سید مصطفی دستمالچیان مدیرعامل شرکت راهبران ایمنی اعتماد کویر، سعید یاری مدیرفنی شرکت آریا دژنت، قابوسی کارشناس فنی شرکت پارس ارتباط افزار، علی صموتی (عضو میهمان) و سرکار خانم شراره کامرانی دبیرکل اتحادیه حضور داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.