احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه مشترک با اداره کل حفاظت الکترونیک وزارت نفت

شناسه : 3511 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸ 100 بازدید ارسال توسط :

جلسه مشترک با اداره کل حفاظت الکترونیک وزارت نفت در روز سه شنبه ۲۵خردادماه۱۴۰۰ تشکیل گردید. •تلاش مشترک در جهت ایجاد رسته حفاظت الکترونیک در راستای هدف رتبه بندی و اعتبار سنجی شرکت ها. در این خصوص لازم است کمیته رتبه بندی به صورت مشترک تشکیل شود. •معرفی آزمایشگاه های مورد اطمینان اتحادیه به اداره […]

جلسه مشترک با اداره کل حفاظت الکترونیک وزارت نفت
پ
پ

جلسه مشترک با اداره کل حفاظت الکترونیک وزارت نفت در روز سه شنبه ۲۵خردادماه۱۴۰۰ تشکیل گردید. •تلاش مشترک در جهت ایجاد رسته حفاظت الکترونیک در راستای هدف رتبه بندی و اعتبار سنجی شرکت ها. در این خصوص لازم است کمیته رتبه بندی به صورت مشترک تشکیل شود. •معرفی آزمایشگاه های مورد اطمینان اتحادیه به اداره کل حفاظت الکترونیک نفت •برگزاری جلسه ای با حضور تولیدکنندگان و مدیران یا کارشناسان حفاظت الکترونیک نفت جهت تبیین نیازهای شرکت نفت و هدایت تولید به سمت نیازهایشان با در نظر گرفتن معیارهای رقابتی قیمت و کیفیت. مقرر شد موارد مذکور در قالب تفاهم نامه همکاری به اجرا در آیند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.