احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3580 ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶ 90 بازدید ارسال توسط :

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و شصت و هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر روحی؛ ریاست هیات مدیره شرکت پردازش تصویر کمان طرح صندوق سرمایه گذاری مشترک اعضاء را تشریح کرد […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و شصت و هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر روحی؛ ریاست هیات مدیره شرکت پردازش تصویر کمان طرح صندوق سرمایه گذاری مشترک اعضاء را تشریح کرد و به سئوالات هیات مدیره پیرامون این طرح پاسخ داد. همچنین در این جلسه سرفصل های همکاری با اتاق تهران، شاخص های احراز هویت تولیدکنندگان، برگزاری جلسات هم اندیشی با اعضاء، ضرورت نظام مند کردن خدمات پس از فروش و … مورد بررسی قرار گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.