احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3830 ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳ 135 بازدید ارسال توسط :

سیصد و هفتادمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: -درمورد درخواست‌های طرح‌های پژوهشی اتاق، بحث و بررسی کاملی صورت پذیرفت و مقرر شد آقای مهندس نورحسینی نقطه نظرات خود را به صورت مکتوب ارائه نمایند. -درخصوص جلسات هم اندیشی و امکان برگزاری جلسات در […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و هفتادمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

-درمورد درخواست‌های طرح‌های پژوهشی اتاق، بحث و بررسی کاملی صورت پذیرفت و مقرر شد آقای مهندس نورحسینی نقطه نظرات خود را به صورت مکتوب ارائه نمایند.

-درخصوص جلسات هم اندیشی و امکان برگزاری جلسات در خانه تشکل‌ها مقرر گردید پس از شرایط حاد کرونا در این مورد تصمیم‌گیری و اجرا شود.

-بررسی آخرین وضعیت اولویت‌ها و تصمیم‌گیری در خصوص کمیته عضویت به جلسه آتی موکول شد.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه: آقایان زواره ای، میرمعزی، هاشمیان، مسعودی، رضائی سمیع و نورحسینی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.