احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3943 ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۲۳ 113 بازدید ارسال توسط :

سیصد و هفتاد و دومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – مقرر گردید تفاهم نامه پیشنهادی وکیل معرفی شده جهت همکاری با اعضاء به امضاء رسیده و اجرایی گردد. – در خصوص ارسال پروپزال پژوهشی به اتاق ایران، مقرر گردید نامه آقای نورحسینی […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و هفتاد و دومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– مقرر گردید تفاهم نامه پیشنهادی وکیل معرفی شده جهت همکاری با اعضاء به امضاء رسیده و اجرایی گردد.

– در خصوص ارسال پروپزال پژوهشی به اتاق ایران، مقرر گردید نامه آقای نورحسینی که مواردی را پیشنهاد داده اند نهایی شده و به اتاق ایران ارسال گردد.

– موضوع کارگروه تبلیغاتی (آقایان مسعودی و میرمعزی) مطرح و توسط آقای میرمعزی پیشنهاد شد در قالب فیلمهای کوتاهی مشاوره های کسب و کار (مدیریت، بیمه، مالیات و …) به دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام اتحادیه ارائه گردد. همچنین آقای ذاکری تهیه فیلمهای کوتاه معرفی اتحادیه و خدمات آن به اعضاء را نیز پیشنهاد دادند.

– پیرامون کمیته عضویت مقرر گردید؛ ساز و کار اجرایی آن در جلسه آینده دنبال و مصوب گردد.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه: آقایان: اکبر ذاکری، سیدمحمد میرمعزی، سیدعباس هاشمیان، علی مسعودی، فرهنگ رضائی سمیع، سید حامد نورحسینی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.