احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 4100 ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴ 94 بازدید ارسال توسط :

سیصد و هفتاد و سومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – نحوه همکاری و سطح مشارکت با برگزارکنندگان نمایشگاه بررسی شد. – پیرامون طرح ارسالی پژوهشی به اتاق ایران نیز با توجه به پیگیری انجام شده، در حدود ۱۰۰ طرح به واحد مربوطه […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و هفتاد و سومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– نحوه همکاری و سطح مشارکت با برگزارکنندگان نمایشگاه بررسی شد.

– پیرامون طرح ارسالی پژوهشی به اتاق ایران نیز با توجه به پیگیری انجام شده، در حدود ۱۰۰ طرح به واحد مربوطه ارسال شده است و طرح اتحادیه نیز در نوبت بررسی قرار دارد. آقای نورحسینی نیز در این خصوص بعنوان فرد مسئول معرفی شدند.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: اکبر ذاکری، سیدمحمد میرمعزی، سیدعباس هاشمیان، علی مسعودی، فرهنگ رضائی سمیع، سید حامد نورحسینی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.