احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیأت‌مدیره

شناسه : 3042 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶ 128 بازدید ارسال توسط :

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و پنجاه و هفتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ در دفتر اتحادیه برگزار شد. در این جلسه تاریخ و نحوه برگزاری مجمع و نیز مواردی از قبیل ضرورت همکاری موثر با تشکل ها، تقویت نقاط ضعف […]

جلسه هیأت‌مدیره
پ
پ

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و پنجاه و هفتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ در دفتر اتحادیه برگزار شد. در این جلسه تاریخ و نحوه برگزاری مجمع و نیز مواردی از قبیل ضرورت همکاری موثر با تشکل ها، تقویت نقاط ضعف اتحادیه بر اساس نتایج اعلامی مرکز رتبه بندی اتاق ایران و نیز اولویت های اتحادیه برای پیگیری مسائل اعضا بر اساس هم اندیشی‌های سال گذشته مطرح و بررسی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.