احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیأت‌مدیره

شناسه : 3045 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸ 108 بازدید ارسال توسط :

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ به صورت مجازی و در فضای اسکایپ برگزار شد. در این جلسه ضمن جمع بندی برخی امور زمینه ای و اجرایی برگزاری مجمع عمومی، در خصوص شروع […]

جلسه هیأت‌مدیره
پ
پ

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ به صورت مجازی و در فضای اسکایپ برگزار شد. در این جلسه ضمن جمع بندی برخی امور زمینه ای و اجرایی برگزاری مجمع عمومی، در خصوص شروع فرآیند کاندیداتوری، ضرورت اخذ گواهی نامه های بین المللی جهت ورود به پروژه های فراملی، مشورت کارشناسی اتحادیه با کارشناسان صنعتی و دانشگاهی در خصوص روش تعیین عمق ساخت داخل و … ، مباحثی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.