احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیأت‌مدیره

شناسه : 1512 ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵ 150 بازدید ارسال توسط :

سیصد و چهل و سومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ بصورت مجازی تشکیل گردید.در ابتدای جلسه نماینده هیات مدیره در کمیسیون آموزش شرحی از جلسه اخیر را بیان نموده و زمان انتخاب هیات رئیسه را اعلام داشتند.سپس در خصوص سایت اتحادیه تبادل نظر صورت پذیرفت و مصوب گردید تنفیذ اختیار […]

جلسه هیأت‌مدیره
پ
پ

سیصد و چهل و سومین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ بصورت مجازی تشکیل گردید.
در ابتدای جلسه نماینده هیات مدیره در کمیسیون آموزش شرحی از جلسه اخیر را بیان نموده و زمان انتخاب هیات رئیسه را اعلام داشتند.
سپس در خصوص سایت اتحادیه تبادل نظر صورت پذیرفت و مصوب گردید تنفیذ اختیار به کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی گردد.
در خاتمه نیز بررسی امور جاری و برنامه ها و اهداف اتحادیه صورت پذیرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.