احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیأت مدیره

شناسه : 3280 ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸ 161 بازدید ارسال توسط :

سیصد و شصت و دومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه سراسری در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ در دفتر اتحادیه برگزار گردید.-در خصوص امکان تصمیم گیری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ پیرامون بخشش حق عضویت های معوق از اتاق ایران استعلام و در صورت تائید اتاق در قالب طرح “تسهیل عضویت به مناسبت ده […]

جلسه هیأت مدیره
پ
پ

سیصد و شصت و دومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه سراسری در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ در دفتر اتحادیه برگزار گردید.
-در خصوص امکان تصمیم گیری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ پیرامون بخشش حق عضویت های معوق از اتاق ایران استعلام و در صورت تائید اتاق در قالب طرح “تسهیل عضویت به مناسبت ده سالگی اتحادیه” به شرح شرایط زیر اقدام شود:
• اعضایی که عضویتشان را از قبل از ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ تمدید نکرده اند، ۵۰ درصد تخفیف اعمال شود و بازه زمانی طرح ۳ ماه خواهد بود و شرکت ها باید تا ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اقدام کنند.
• شرکت هایی که حق عضویتشان را تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ تسویه کنند، تسویه با مبلغ ۲٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود.

-پیشنهاد هیات مدیره برای سال ۱۴۰۰: ورودیه ۳۹۰ هزار تومان و برای حق عضویت ۳ میلیون تومان است.
-تراز و صورت های مالی ۱۳۹۹ به امضاء هیات مدیره رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.