احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3426 ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸ 110 بازدید ارسال توسط :

سیصد و شصت و ششمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۷خردادماه۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار گردید. -شیوه عمل در خصوص نحوه اعمال تخفیف طرح تسهیل عضویت(که در مجمع عمومی فوق العاده ۱۴۰۰/۰۲/۲۰) تصویب شده بود، به شرح زیر است: •برای بدهی های معوق پیش از ۹۷/۰۶/۳۱، ۵۰ درصد تخفیف اعمال می […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و شصت و ششمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۷خردادماه۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار گردید. -شیوه عمل در خصوص نحوه اعمال تخفیف طرح تسهیل عضویت(که در مجمع عمومی فوق العاده ۱۴۰۰/۰۲/۲۰) تصویب شده بود، به شرح زیر است: •برای بدهی های معوق پیش از ۹۷/۰۶/۳۱، ۵۰ درصد تخفیف اعمال می شود. •برای بدهی های معوق بعد از ۹۷/۰۶/۳۱، تخفیفی اعمال نمی شود. -سیاست کلی اتحادیه در مورد نمایشگاه ایپاس، برگزاری بخش تجاری و صنعتی نمایشگاه است. با توجه به مهم بودن موضع و یا واکنش های احتمالی مسئولان ایپاس در این خصوص، نمایندگان هیات مدیره در ادامه مباحث سال های گذشته، با رویکرد طرح مساله در خصوص ضرورت واگذاری برگزاری نمایشگاه به بخش خصوصی در جلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ حضور خواهند یافت و براساس موضوعات مطروح و مواضع برگزارکنندگان ایپاس، موضع اتحادیه در خصوص هر نوع همکاری یا مشارکت، در هیات مدیره اتخاذ خواهد شد. از طرف اتحادیه آقایان مسعودی، میرمعزی، هاشمیان و خانم کامرانی در جلسه حضور خواهند داشت. -در جلسه هفته آینده وکیل معرفی شده توسط جناب آقای ذاکری جهت تشریح خدمات ویژه و قابل ارائه به اعضاء، حضور داشته باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.