احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3429 ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹ 89 بازدید ارسال توسط :

سیصد و شصت و پنجمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۰خردادماه۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار گردید. -در جهت ایجاد تعلق خاطر و نیز برندسازی اتحادیه، پرچم اتحادیه تهیه و برای اعضاء ارسال شود.-طرح بررسی توان آزمایشگاه‌های داخلی جهت انجام آزمون های مبتنی بر استانداردهای بین المللی، امکان سنجی بهره برداری از […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و شصت و پنجمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۰خردادماه۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار گردید.

-در جهت ایجاد تعلق خاطر و نیز برندسازی اتحادیه، پرچم اتحادیه تهیه و برای اعضاء ارسال شود.
-طرح بررسی توان آزمایشگاه‌های داخلی جهت انجام آزمون های مبتنی بر استانداردهای بین المللی، امکان سنجی بهره برداری از آزمایشگاه های موجود یا ایجاد آزمایشگاه های تخصصی در جهت ساماندهی نظام آزمایشگاه های صنایع حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی توسط جناب آقای مهندس نورحسینی ارائه شود.
-با توجه به نامه اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کاشان به اتحادیه در خصوص استعلام کیفیت کالای تولیدی یک برند، مقرر شد از سوی اتحادیه نامه ای خطاب به شرکت مربوط ارسال شود و ویژگی های کیفی محصولات تولیدی استعلام شده و درخواست بازدید انجام شود.
-درخصوص موضوع تسهیل عضویت در قالب ارائه تخفیف ۵۰ درصدی حق عضویت های معلق پیش از تاریخ ۹۷/۰۴/۳۱ که در مجمع مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ مصوب شد، با توجه به اختلاف تفاسیر اعضاء محترم هیات مدیره از موضوع تصویب شده، اجماع نظر حاصل نشد.
-موضوع چگونگی تشویق و انگیزش اعضاء دارای سوابق مثبت مشارکت، در جلسات آتی هیات مدیره بررسی گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.