احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3492 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹ 102 بازدید ارسال توسط :

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و شصت و هفتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ در محل اتحادیه برگزار شد. در این جلسه ضمن تقدیر از آقای سیدعماد سیدصدر به دلیل تهیه محتوای تصویری تبلیغات اعضاء اتحادیه، مقرر شد همکاری ایشان در این خصوص با اتحادیه ادامه یابد. همچنین وکیل مورد وثوق […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

گزارشی از جلسه هیات مدیره سیصد و شصت و هفتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ در محل اتحادیه برگزار شد. در این جلسه ضمن تقدیر از آقای سیدعماد سیدصدر به دلیل تهیه محتوای تصویری تبلیغات اعضاء اتحادیه، مقرر شد همکاری ایشان در این خصوص با اتحادیه ادامه یابد. همچنین وکیل مورد وثوق هیات مدیره پیشنهاد همکاری در خصوص ارائه سرویس های حقوقی به اعضاء اتحادیه را مطرح کرد و مقرر شد طرفین جزئیات انتظارات مورد نظر را مدون و مطرح کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.