احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 2310 ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸ 154 بازدید ارسال توسط :

اولین جلسه دوره جدید فعالیت کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ بصورت مجازی(اسکایپ) برگزار گردید.در ابتدای جلسه اعضاء به معارفه خود پرداختند و سپس در خصوص ماموریت اصلی این کمیسیون صحبت هایی صورت گرفت.در ادامه اعضاء با توجه به مشکلات در زمینه امور توزیع و بازرگانی به مواردی اشاره داشتند و مقرر […]

جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

اولین جلسه دوره جدید فعالیت کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ بصورت مجازی(اسکایپ) برگزار گردید.
در ابتدای جلسه اعضاء به معارفه خود پرداختند و سپس در خصوص ماموریت اصلی این کمیسیون صحبت هایی صورت گرفت.
در ادامه اعضاء با توجه به مشکلات در زمینه امور توزیع و بازرگانی به مواردی اشاره داشتند و مقرر شد در جلسه آینده الویت بندی شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.