احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3066 ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰ 133 بازدید ارسال توسط :

ضرورت دارد : توسعه روابط سازمانی اتحادیه بیست و چهارمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ در فضای اسکایپ برگزار شد. در این جلسه پس از ارائه گزارشاتی در خصوص جلسه اتحادیه با پلیس امنیت اقتصادی و موضوع مبارزه با قاچاق کالا، مباحثی در […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

ضرورت دارد : توسعه روابط سازمانی اتحادیه

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ در فضای اسکایپ برگزار شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارشاتی در خصوص جلسه اتحادیه با پلیس امنیت اقتصادی و موضوع مبارزه با قاچاق کالا، مباحثی در خصوص ضرورت استفاده از ظرفیت مجموع نهادهای مرتبط با قاچاق مطرح و مقرر شد روابط سازمانی اتحادیه با مراجع مربوط توسعه یابد. همچنین سرفصل های پیشنهادی کمیسیون بازرگانی برای ایجاد روابط عمومی اتحادیه مورد تبادل نظر قرار گرفت و مصوب شد پیشنهادات کمیسیون در استراتژی و برنامه اجرایی اتحادیه لحاظ گردد. در این جلسه آقایان: مجید کریمی؛ ریاست کمیسیون و مدیرعامل شرکت پارس ارتباط افزار، سیدمحمد میرمعزی؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت ایمن تصویر ردکا، سیدمهدی میرحسینی؛ مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، عباس محتشمی؛ عضو هیأت مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا،مهران نوایی؛ قائم مقام مدیر عامل شرکت مهندسی بازرگانی اهتمام رایانه، محمدحسن حلاوی؛ مدیرعامل شرکت پروشات در مرکزی، بهروز جوانمردی مدیر عامل شرکت افروز سازان جوان ایرانیان و خانم شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه حضور داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.