احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی

شناسه : 3583 ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸ 92 بازدید ارسال توسط :

برگزار شد: سی امین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه موارد زیر مطرح شد: ۱.طرح آسیب شناسی قاچاق در صنایع حفاظت الکترونیک جهت ارسال به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نهایی شد. ۲.با توجه […]

کمیسیون بازرگانی
پ
پ

برگزار شد:

سی امین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه موارد زیر مطرح شد:

۱.طرح آسیب شناسی قاچاق در صنایع حفاظت الکترونیک جهت ارسال به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نهایی شد.

۲.با توجه به ضرورت ارتقا سطح کیفی خدمات پس از فروش و تلاش در جهت استاندارد سازی این نوع خدمات در صنایع حفاظت الکترونیک، کمیسیون ضمن اعلام آمادگی برای تدوین ضوابط لازم، به صورت مکتوب از هیات مدیره محترم اتحادیه در این خصوص کسب تکلیف کند.

۳.با توجه به مکاتبات، مذاکرات و جلسات قبلی کمیسیون بازرگانی با سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، به صورت مکتوب از سازمان مذکور جهت ملاقات با ریاست سازمان درخواست جلسه شود.

در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: آقایان: سیدمحمد میرمعزی؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت ایمن تصویر ردکا، مهدی رزقی نائب رئیس کمیسیون و مدیرعامل شرکت فراگستر هوشمند دانا، عباس محتشمی؛ عضو هیأت مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، محمدحسن حلاوی؛ مدیرعامل شرکت پروشات در مرکزی، سید امیرحسین هاشمیان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت فرتاک گلوبال ویژن، ارشیا حکیمی؛ مدیرعامل شرکت یکتا فن کیمیا، مهران نوایی؛ قائم مقام مدیر عامل شرکت مهندسی بازرگانی اهتمام رایانه و خانم شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.