احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک

شناسه : 3577 ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵ 126 بازدید ارسال توسط :

برگزار شد: بیست و هفتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ به صورت مجازی برگزار شد. در این جلسه موارد زیر مطرح شد: ۱- مقرر شد شرایط احراز اولیه تولید کنندگان عضو اتحادیه طبق شاخص‌هایی که در جلسه آینده مورد […]

کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک
پ
پ

برگزار شد:

بیست و هفتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ به صورت مجازی برگزار شد. در این جلسه موارد زیر مطرح شد:

۱- مقرر شد شرایط احراز اولیه تولید کنندگان عضو اتحادیه طبق شاخص‌هایی که در جلسه آینده مورد بحث قرار می گیرد مشخص شده و سپس اتحادیه با توجه به شاخصهای مذکور و امتیازدهی به تولید کنندگان، نسبت به صحه سنجی و راستی آزمایی اطلاعات خود اظهاری اقدام ، و در نهایت تولید کنندگان رتبه بندی اولیه گردند.

۲- اطلاعات اظهار شده توسط تولیدکنندگان بررسی اولیه گردید و کماکان تعدادی از اعضای تولید کننده اتحادیه همچنان اطلاعات مربوطه را اعلام ننمودند. لذا در خصوص این مهم مقرر شد تولید کنندگان جهت پیشبرد اهداف کلان اتحادیه در خصوص ارتباط تولید کنندگان و بخش بازرگانی ، همچنین استفاده حداکثری از پتانسیل و ظرفیت مازاد تولیدکنندگان ، درخصوص اعلام اطلاعات همکاری لازم را داشته باشند و اطلاعات مذکور را در اسرع وقت طبق فرمت ارسالی در اختیار اتحادیه قرار دهند .

۳- درخصوص ارتباط و همکاری تولیدکنندگان با یکدیگر ، یا تولیدکنندگان با بخش بازرگانی و بالعکس پیشنهاد تنظیم قرارداد عدم افشاء و محرمانگی (NDA) مطرح گردید تا در این خصوص حسن اعتماد طرفین در خصوص محرمانگی اطلاعات فی مابین ایجاد گردد . لذا مقرر شد نمونه‌ای از این قرارداد در گروه به اشتراک گذاشته شده و در جلسه آینده در خصوص این مهم بحث و تبادل نظر انجام پذیرد.

۴- پیشنهاد ایجاد کمیته بازرسی با حضور تولیدکنندگان با تجربه عضو اتحادیه و نماینده هیئت مدیره اتحادیه مطرح گردید تا پس از انتخاب افراد و تایید هیات مدیره محترم اقدامات لازم جهت تکمیل فرایند راستی‌آزمایی و احراز اولیه توسط این کمیته انجام پذیرد.

۵- مبحث بررسی بخشنامه های تسهیل تولید از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون، به جلسه بعد موکول گردید.

در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: اکبر ذاکری؛ ریاست هیات مدیره و مدیرعامل شرکت دید افزار سیستم، سیدعباس هاشمیان؛ عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرتاک گلوبال ویژن، سیدحامد عظیمی؛ نائب رئیس کمیسیون تولید و مدیرعامل شرکت فرا دید افزار سیستم، محمدحسن حلاوی؛ مدیرعامل شرکت پروشات در مرکزی، فرزاد نوری؛ مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک، عامر تابعی؛ مدیرعامل شرکت فرانگر الکترونیک، محمدحسین شانه ساززاده؛ مدیرعامل شرکت تدبیر اندیشان درسا، قاسم صمدی؛ مدیرتولید شرکت فوژان اکسوم، کاظم کمالی پور؛ عضو هیات مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا و خانم شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.