احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3805 ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳ 96 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ در دفتر اتحادیه برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – با توجه به الویت‌بندی موضوعات مختلف در کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت مقرر گردید چنانچه هیات‌مدیره محترم اتحادیه نسبت به موضوع خاصی نظر و پیشنهاد دارند موارد را به […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ در دفتر اتحادیه برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– با توجه به الویت‌بندی موضوعات مختلف در کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت مقرر گردید چنانچه هیات‌مدیره محترم اتحادیه نسبت به موضوع خاصی نظر و پیشنهاد دارند موارد را به کمیسیون ارجاع نمایند.

– اعضاء حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون حق‌الزحمه مشاور و ناظر پروژه بیان نمودند.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه: جناب آقایان فرهنگ رضائی سمیع، روح‌اله حاکمی‌فر، علیرضا دادفر، رحمان عطاالهی، پدرام صباغیان پی رد و سعید گودرزی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.