احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3879 ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱ 100 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – مقرر گردید با اعضایی که حضور مستمر نداشته اند مکاتبه شود و در صورتی که امکان حضور پیوسته و موثر ندارند، به حضور ایشان خاتمه داده شود. – پیرامون […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– مقرر گردید با اعضایی که حضور مستمر نداشته اند مکاتبه شود و در صورتی که امکان حضور پیوسته و موثر ندارند، به حضور ایشان خاتمه داده شود.

– پیرامون روش های تعیین حق الزحمه خدمات مشاور، اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند و در ادامه مقرر گردید آقای گودرزی در جلسه آتی کمیسیون، نسبت به ارائه گزارش تکمیلی (خصوصا در مورد روش نفر ساعتی) اقدام فرمایند.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه: آقایان: رضایی سمیع، حاکمی فر، دادفر، عطاالهی، عسکری، گودرزی، میرحسینی نیری و هاشمیان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.