احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 4020 ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ 110 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هشتادمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ به صورت مجازی برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – اعضاء به بررسی قرارداد پیشنهادی مشاوره پرداختند و تغییرات پیشنهادی مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا آقای عطاالهی تغییرات را اعمال نموده و در جلسه بعدی ارائه نمایند. – […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هشتادمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ به صورت مجازی برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– اعضاء به بررسی قرارداد پیشنهادی مشاوره پرداختند و تغییرات پیشنهادی مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا آقای عطاالهی تغییرات را اعمال نموده و در جلسه بعدی ارائه نمایند.

– آقای گودرزی در خصوص تبیین روش نفر ساعتی در تعیین حق‌الزحمه مشاوران مطالبی را ارائه نمودند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت آقایان صموتی و صباغیان قبول زحمت نمودند تا در جلسه بعدی گزارش اولیه را ارئه نمایند.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: سید عباس هاشمیان، فرهنگ رضائی سمیع، روح اله حاکمی فر، علیرضا دادفر، رحمان عطاالهی، حسین عسکری، پدرام صباغیان پی‌رد، علی صموتی و سعید گودرزی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.