احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 4113 ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴ 121 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ به صورت مجازی برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – آقای صموتی نسبت به ارائه طرح خود در خصوص تعیین حق‌الزحمه خدمات مشاوره و نظارت به روش نفر ساعتی اقدام نمودند. با توجه به بحث‌های مطرح شده در این […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ به صورت مجازی برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– آقای صموتی نسبت به ارائه طرح خود در خصوص تعیین حق‌الزحمه خدمات مشاوره و نظارت به روش نفر ساعتی اقدام نمودند. با توجه به بحث‌های مطرح شده در این مورد دو روش، واگذاری قیمت به خود شرکت‌ها و پیشنهاد بر اساس مبلغ اعلامی شرکت‌های حاضر در کمیسیون بعنوان حداقل و حداکثر، رای گیری به عمل آمد و روش دوم مورد پذیرش قرار گرفت. لذا، مقرر شد آقای عسکری نسبت به تهیه لیست انواع پروژه‌های متصور اقدام نموده و اعضاء پیشنهاد خود را برای مبلغ هر ساعت کار پیشنهاد نمایند.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: سید عباس هاشمیان، فرهنگ رضائی سمیع، روح اله حاکمی فر، علیرضا دادفر، حسین عسکری، پدرام صباغیان پی‌رد، علی صموتی، سعید گودرزی و اسماعیل اکبری لیواری

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.