احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3019 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ 233 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتادمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت در روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ الی ۹:۲۰ بصورت آنلاین برگزار شد. با عنایت به بند اول دستور جلسه و انتخابات هیأت‌رئیسه کمیسیون، پس از اعلام آمادگی کاندیداها جناب آقای دکتر روح‌اله حاکمی‌فر بعنوان رئیس و جناب آقای مهندس علیرضا دادفر بعنوان نائب […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتادمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت در روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ الی ۹:۲۰ بصورت آنلاین برگزار شد. با عنایت به بند اول دستور جلسه و انتخابات هیأت‌رئیسه کمیسیون، پس از اعلام آمادگی کاندیداها جناب آقای دکتر روح‌اله حاکمی‌فر بعنوان رئیس و جناب آقای مهندس علیرضا دادفر بعنوان نائب رئیس کمیسیون انتخاب شدند و قبول سمت نمودند. سپس اعضاء به بررسی چشم‌انداز یکساله و الویت‌های کاری کمیسیون پرداختند و مقرر گردید برای هر یک از امور پیشنهادی پس از جمع‌بندی با تعیین بازه زمانی معین تقسیم مسئولیت میان اعضاء صورت پذیرد. در این جلسه جناب آقایان مهندسین: اکبر ذاکری رئیس هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت دید افزار سیستم، فرهاد زواره‌ای نائب رئیس هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، سید عباس هاشمیان عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت فرتاک گل‌بال ویژن، روح‌اله حاکمی‌فر رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت شهر هوشمند گیلسا، علیرضا دادفر نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان، رحمان عطاءالهی مدیرعامل شرکت هیربدان نوین اندیش، سید حامد نورحسینی مدیرعامل شرکت طراحان نوین راهکار، اسماعیل اکبری لیواری مدیرعامل شرکت شبکه گستر ساینا، سید مهدی میرحسینی نیری مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، سعید گودرزی مدیر واحد مشاوره تکنولوژی ساختمانی شرکت چشم انداز ارتباط، امیرحسین دانش افروز مدیرفنی شرکت مهندسی بازرگانی اهتمام رایانه، علی صموتی و سرکار خانم شراره کامرانی دبیرکل اتحادیه مشارکت نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.