احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

شناسه : 3212 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹ 153 بازدید ارسال توسط :

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار گردید. در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن، ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی، هیئت رئیسه جلسه انتخاب شدند. پس از استماع گزارش عملکرد هیات مدیره و امور اجرایی انجام گرفته، برنامه های سال آتی ارائه گردید. در ادامه […]

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده
پ
پ

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار گردید. در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن، ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی، هیئت رئیسه جلسه انتخاب شدند. پس از استماع گزارش عملکرد هیات مدیره و امور اجرایی انجام گرفته، برنامه های سال آتی ارائه گردید. در ادامه گزارش خزانه دار و بازرس قانونی اتحادیه قرائت گردید و پس از بررسی و تصویب صورت های مالی سال منتهی به ۹۸/۱۲/۲۹ و ۹۹/۱۲/۳۰ ، روزنامه فناوران بعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های مربوطه تعیین گردید. همچنین مبلغ حق عضویت در سال ۱۴۰۰ تعیین و تصویب شد. در ادامه پس از آنکه کاندیداها به معرفی خود، اهداف و برنامه هایشان پرداختند، جمع آوری برگه های رای انجام شد و جناب آقای فرهنگ رضائی سمیع و جناب آقای سید حامد نورحسینی بعنوان عضو اصلی هیات مدیره و جناب آقای مهدی ابراهیمیان و جناب آقای عبدالعزیز درویشی جزی بعنوان عضو علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند. سپس، انتخابات بازرس انجام گرفت و جناب آقای محمدسهیل مظاهری بعنوان بازرس اصلی و جناب آقای مجید مظفری بعنوان بازرس علی البدل برای مدت یکسال انتخاب شدند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.