احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

نحوه ارائه خدمات غیرحضوری مفاصا حساب ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی

شناسه : 1884 ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵ 222 بازدید ارسال توسط :

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در راستای توسعه‌ خدمات دولت ‌‌‌الکترونیک، بهره‌گیری ‌از خدمات‌‌الکترونیکی درتسهیل فضای کسب‌و‌کار، تامین‌ نیازهای عمومی و کاهش مراجعات ‌حضوری مردم ، بند«۲» ماده(۴) مصوبه جلسه شماره ۱۵ مورخ ۷‌‌‌‏/۵‌‌‌‏/۱۳۹۹ شورای ‌اجرایی فناوری ‌اطلاعات ‌کشور و در اجرای طرح تحول دیجیتال و بهبود فرآیندهای خدمات بیمه‌ای، مفاصاحساب […]

نحوه ارائه خدمات غیرحضوری مفاصا حساب ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی
پ
پ

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در راستای توسعه‌ خدمات دولت ‌‌‌الکترونیک، بهره‌گیری ‌از خدمات‌‌الکترونیکی درتسهیل فضای کسب‌و‌کار، تامین‌ نیازهای عمومی و کاهش مراجعات ‌حضوری مردم ، بند«۲» ماده(۴) مصوبه جلسه شماره ۱۵ مورخ ۷‌‌‌‏/۵‌‌‌‏/۱۳۹۹ شورای ‌اجرایی فناوری ‌اطلاعات ‌کشور و در اجرای طرح تحول دیجیتال و بهبود فرآیندهای خدمات بیمه‌ای، مفاصاحساب قراردادهای موضوع ماده (۳۸) قانون تامین‌اجتماعی به کارفرمایان و دستگاه‌های اجرایی به‌صورت سند‌الکترونیکی معتبر به صورت غیرحضوری ارائه می شود. بر این اساس، با توجه به این‌که در اجرای مصوبه شورای ‌اجرایی‌ فناوری اطلاعات کشور، ابلاغ مفاصاحساب به واگذارندگان‌کار و مقاطعه‌کاران مستلزم دارا بودن شماره‌کارگاهی در سیستم جامع اتوماسیون بیمه‌ای و ایجاد حساب‌کاربری در سامانه خدمات ‌الکترونیک و غیرحضوری سازمان به نشانی Eservices.tamin.ir است، لذا درخصوص قراردادهای مشمول ماده (۳۸) قانون تامین ‌اجتماعی کلیه واگذارندگان ‌کار و مقاطعه‌کاران مکلف ‌‌هستند ضمن اخذ شماره کارگاهی، نسبت به ایجاد حساب‌کاربری و تکمیل فرم‌درخواست و تعهدنامه استفاده از خدمات ‌الکترونیک در سامانه مذکور اقدام‌ نمایند. نظر به‌ این‌ که ابلاغ مفاصاحساب ماده (۳۸) قانون از طریق شماره‌ کارگاهی تخصیص ‌یافته به ‌نشانی مندرج در قرارداد به حساب ‌کاربری واگذارندگان ‌کار انجام می‌پذیرد، می‌بایست به ‌هنگام تخصیص ردیف ‌پیمان با‌ رعایت ضوابط نامنویسی متمرکز کارگاه و پیمان نسبت به شناسایی و ثبت شماره‌کارگاه مذکور اقدام‌ نمایند. در مواردی‌ که در راستای مساعدت با مقاطعه‌کاران، صدور مفاصاحساب پیش از انجام بازرسی از دفاتر قانونی با دریافت تعهدنامه (پیوست) انجام ‌می‌پذیرد، لازم ‌است تعهدنامه مذکور صرفاً یک‌بار برای هر دوره مالی اخذ‌ شود. از تاریخ صدور این ‌بخشنامه( ۱۹ آذر ۹۹)، مفاصاحساب ماده(۳۸) قانون می‌بایست صرفا به ‌صورت ‌الکترونیک صادر و ابلاغ‌ شود و هرگونه اقدام ‌مغایر با مقررات تعیین‌شده فاقد اعتبار قانونی‌است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.