احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3176 ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸ 142 بازدید ارسال توسط :

تلاش اتحادیه برای تعامل مثبت دانشگاه و صنعت نود و ششمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی و شکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه آقای مهندس زواره ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران با اشاره به ملاقات اخیر خود […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

تلاش اتحادیه برای تعامل مثبت دانشگاه و صنعت نود و ششمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی و شکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه آقای مهندس زواره ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران با اشاره به ملاقات اخیر خود با رئیس دانشگاه سما، از آمادگی طرفین برای امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک در امر آموزش خبر داد. وی نظارت تصویری و دزدگیر، اعلام حریق، کابین آسانسور را از عناوین دوره های آموزشی یاد کرد و گفت: برخی مباحث دیگر مانند آیفون تصویری نیز ممکن است جزء سر فصل های آموزشی قرار گیرد. آقای مهندس زواره ای همچنین با اشاره به نیروی جوان مشغول به تحصیل در دانشگاه در سطوح کاردانی و کارشناسی رشته های برق، الکترونیک، حسابداری، جوشکاری و …، توضیح داد: یکی از بندهای تفاهم نامه نیز می تواند معرفی کارآموز به شرکت ها باشد که بر این اساس پس از طی دوره کارآموزی در صورت رضایت و توافق طرفین، امکان جذب نیروی تحصیل کرده نیز برای اعضاء اتحادیه تسهیل می شود. در ادامه این جلسه مباحثی در خصوص کتاب اتحادیه در خصوص تجهیزات حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی مطرح شد و دیدگاه رایج در خصوص کارکرد امنیتی یا حفاظتی این سیستم ها مورد بحث قرار گرفت و با توجه به اهمیت مبحث حفاظت پیرامونی مقرر شد این فصل حتماً در کتاب گنجانده شود و پس از توضیح خلاصه این مطلب زیر سرفصل سیستم های حفاظتی، مطالب اصلی به سرفصل “سیستم های حفاظت پیرامونی” در همین کتاب ارجاع داده شود. همچنین در این جلسه آقای مهندس سیدمصطفی دستمال چیان؛ مدیرعامل شرکت راهبران ایمنی اعتماد کویرمباحثی را در خصوص اصلاحات بخش راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت و برخی توضیحات فنی در مورد تفاوت سیستم های دزدگیر، سایر سیستم حفاظتی را مطرح کرد و اعضاء کمیسیون نظراتشان را در این خصوص به صورت بند به بند ارائه دادند. در این جلسه همچنین مقرر شد توضیحات در خصوص رصد حیوانات خانگی در بخش سیستم های حفاظتی به متن کتاب اضافه شود و نیز با توجه به اهمیت بحث کنترل پنل ها، مقرر شد قابلیت های این نوع سیستم ها جهت راهنمایی مصرف کننده هنگام انتخاب کنترل پنل ها، در قالب جدولی در کتاب ارائه شود. در این جلسه جناب آقایان مهندسین: فرهاد زواره‌ای نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، مهیار علیزاده رئیس کمیسیون و عضو هیات مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، جلال محمدحسینی نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیات مدیره شرکت آریا دژ نت، سیدمصطفی دستمال‌چیان مدیرعامل شرکت راهبران ایمنی اعتماد کویر، محمود شیخ کانلوی میلان رئیس هیأت مدیره شرکت شبکه پردازان ریتون، سعید یاری مدرس، علی صموتی عضو میهمان و خانم شراره کامرانی دبیرکل اتحادیه مشارکت نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.