احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3312 ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱ 110 بازدید ارسال توسط :

ویرایش شد: راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت نود و هفتمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه بخش راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت کتاب در دست تألیف اتحادیه که توسط آقای مهندس سیدمصطفی دستمال چیان تألیف […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

ویرایش شد:

راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت

نود و هفتمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه بخش راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت کتاب در دست تألیف اتحادیه که توسط آقای مهندس سیدمصطفی دستمال چیان تألیف شده است، قرائت و ویرایش های فنی براساس نظرات اعضاء کمیسیون اعمال شد.

سر فصل های این بخش از کتاب به شرح زیر است:

ورودی ها: انواع ورودی ها شامل سنسورهای مغناطیسی، دتکتورهای حرارتی، سنسورهای لرزشی، سنسورهای شکست پذیر، سنسورهای محیط‌پیرامونی، شستی یا پدال ها، کنترل پنل و تجهیزات جانبی شامل مباحث کنترل پنل های غیر قابل برنامه ریزی، کنترل پنل های نیمه قابل برنامه ریزی و کنترل پنل های قابل برنامه ریزی، پاور ورودی، ورودی باتری، زون ها، ورودی خط تلفن.

خروجی ها: برنامه ریزی کنترل پنل های قابل برنامه ریزی، خروجی های سیستم های اعلام سرقت.

انواع خروجی ها شامل آژیر، تلفن کننده ها، ماژول های SMS/GSM، ماژول های شبکه، نرم افزارهای مانیتورینگ، مراکز کنترل آلارم، رله های خروجی.

در این جلسه مقرر شد متن نهایی با در نظر گرفتن موارد زیر تکمیل شود:

  • در خصوص اصطلاحات فنی و تخصصی، توضیح مختصری در متن داده شود.
  • ارائه اطلاعات فنی موجب هدایت ذهن خواننده به برندهای خاص نشود.
  • در خصوص مواردی که در کتاب دوم به صورت مفصل تر مورد بحث قرار گرفت، به خواننده اطلاع داده شود.
  • عدم استفاده از اصطلاحات تخصصی در معانی غیر تخصصی و رایج در تداول عامه.
  • عدم استفاده از ترکیبات، اصطلاحات یا تعابیری که ممکن است برداشت های خارج از حوزه وظایف اتحادیه را به ذهن متبادر کند  و یا تبعات قانونی داشته باشد.
  • جایگزینی کلمات یا اصلاحات متداول با اصطلاحات فنی و تخصصی ؛ به نحوی که با ذهن عامه بیگانه نباشد.
  • مقرر شد این بخش از کتاب پس از اعمال ویرایشات فنی، از نظر زبانی نیز ویرایش شود.

در این جلسه افراد زیر حضور داشتند:

آقایان: فرهاد زواره‌ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، مهیار علیزاده؛ رئیس کمیسیون و عضو هیات مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، سیدمصطفی دستمال‌چیان؛ مدیرعامل شرکت راهبران ایمنی اعتماد کویر، محمود شیخ کانلوی میلان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت شبکه پردازان ریتون، سعید یاری؛ مدیرفنی شرکت آریا دژنت و مدرس،       شهروز بهمنی؛ مدیرفنی سازمانی شرکت پارس ارتباط افزار، محمدجواد قابوسی؛ کارشناس فنی شرکت پارس ارتباط افزار و مدرس و خانم ها شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه و فائقه زبده؛ مدیر فروش شرکت توسعه فناوری هوشمند یارا.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.