احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3360 ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳ 86 بازدید ارسال توسط :

ویرایش زبانی کتاب شروع شد نود و نهمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه بخش راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت تا صفحه ۶ این مطلب، از نظر زبانی مورد ویرایش قرار گرفت. در این جلسه […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

ویرایش زبانی کتاب شروع شد نود و نهمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه بخش راهنمای انتخاب سیستم اعلام سرقت تا صفحه ۶ این مطلب، از نظر زبانی مورد ویرایش قرار گرفت. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: فرهاد زواره‌ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، مهیار علیزاده؛ رئیس کمیسیون و عضو هیات مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، جلال محمدحسینی؛ نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیات مدیره شرکت آریا دژ نت، محمود شیخ کانلوی میلان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت شبکه پردازان ریتون، شهروز بهمنی؛ مدیرفنی سازمانی شرکت پارس ارتباط افزار، محمدجواد قابوسی؛ کارشناس فنی شرکت پارس ارتباط افزار و مدرس و خانم ها شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.