احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3539 ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰ 91 بازدید ارسال توسط :

یکصد و یکمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ به صورت آنلاین برگزار شد.در این جلسه درباره فصل دوربین مداربسته کتاب بحث و مقرر شد قسمت مداربسته تا پایان روز دوشنبه توسط اعضا مطالعه شود. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند:آقایان: فرهاد زواره‌ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

یکصد و یکمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ به صورت آنلاین برگزار شد.
در این جلسه درباره فصل دوربین مداربسته کتاب بحث و مقرر شد قسمت مداربسته تا پایان روز دوشنبه توسط اعضا مطالعه شود.

در این جلسه افراد زیر حضور داشتند:
آقایان: فرهاد زواره‌ای؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، مهیار علیزاده؛ رئیس کمیسیون و عضو هیات مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، ولی اله کرکی؛ رئیس هیات مدیره شرکت تنها پرداز غرب، محمود شیخ کانلوی میلان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت شبکه پردازان ریتون، سعید یاری؛ مدیرفنی شرکت آریا دژنت، شهروز بهمنی؛ مدیرفنی سازمانی شرکت پارس ارتباط افزار، امیر شهاب سلیمانی؛ مدیر فروش شرکت افزار ایمنی احصاء.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.