احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3631 ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷ 84 بازدید ارسال توسط :

یکصد و دومین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ به صورت آنلاین برگزار گردید. -ارائه توضیح درباره ی نیاز سنجی اتاق -گفت و گو درباره ی طرح آموزشی عرش گستر -بررسی و تبادل نظر فایل مداربسته -ارائه پیشنهاد برگزاری دوره ی آموزشی توسط آقای دکتر صموتی با موضوع بلاکچین ها در […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

یکصد و دومین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ به صورت آنلاین برگزار گردید. -ارائه توضیح درباره ی نیاز سنجی اتاق -گفت و گو درباره ی طرح آموزشی عرش گستر -بررسی و تبادل نظر فایل مداربسته -ارائه پیشنهاد برگزاری دوره ی آموزشی توسط آقای دکتر صموتی با موضوع بلاکچین ها در این جلسه در خصوص موارد فوق صحبت و تبادل نظر گردید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.