احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 1926 ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰ 305 بازدید ارسال توسط :

هشتاد و سومین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ با دستور جلسه انتخاب هیات رئیسه کمیسیون برگزار گردید.در ابتدای جلسه اعضاء به معرفی خود پرداختند و پس از اعلام آمادگی کاندیداها، رای گیری آغاز شد و جناب آقای مهیار عباسعلی زاده بخشمندی بعنوان رئیس و جناب آقای جلال محمد حسینی بعنوان […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

هشتاد و سومین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ با دستور جلسه انتخاب هیات رئیسه کمیسیون برگزار گردید.
در ابتدای جلسه اعضاء به معرفی خود پرداختند و پس از اعلام آمادگی کاندیداها، رای گیری آغاز شد و جناب آقای مهیار عباسعلی زاده بخشمندی بعنوان رئیس و جناب آقای جلال محمد حسینی بعنوان نائب رئیس کمیسیون انتخاب شدند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.