احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون آموزش

شناسه : 3069 ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳ 132 بازدید ارسال توسط :

کتاب، در شان اتحادیه و اعضا باشد. نود و پنجمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه مباحثی در خصوص شیوه انتشار مطالب تالیف یا تدوین شده اعضا کمیسیون در خصوص تجهیزات حفاظت الکترونیک و شبکه […]

کمیسیون آموزش
پ
پ

کتاب، در شان اتحادیه و اعضا باشد.

نود و پنجمین جلسه کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه مباحثی در خصوص شیوه انتشار مطالب تالیف یا تدوین شده اعضا کمیسیون در خصوص تجهیزات حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی مطرح و مقرر شد مطالب مذکور در قالب کتاب منتشر شوند. در ادامه جلسه با اشاره به جامعه مخاطبین کتاب، عنوان شد دغدغه اصلی کمیسیون آموزش اتحادیه از انتشار این کتاب، ارتقاء دانش فنی مصرف کنندگان و ارائه اطلاعات به مسئولان تصمیم گیر سازمان ها یا سایر افرادی است که در خصوص تجهیز اماکن مسئولیت دارند. همچنین در این جلسه با توجه به جایگاه اتحادیه و اعضاء آن در فضای حرفه ای صنعت حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی کشور، بر ضرورت غنای علمی کتاب و نیز اصالت محتوای آن تاکید و مقرر شد جلد اول کتاب، با زبان و بیانی ساده، نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. همچنین امکان دسته بندی موضوعات کتاب براساس پروژه یا نسبت به متراژ پروژه و یا با توجه به اهمیت سیستم ها نیز مورد برررسی قرار گرفت و مقرر شد مباحث مانیتورینگ، کنترل پنل ها، تفاوت موشن‌ها، سیستم های اعلام حریق و کنترل تردد به صورت مبسوط تر در کتاب مطرح شوند. مقرر شد در جلسه آتی موارد زیر مورد بحث قرار گیرند: – بررسی پیشنهادات اعضاء در خصوص نام کتاب – بررسی پیشنهادات اعضا در خصوص گرافیک کتاب – بررسی پیشنهادات اعضاء در خصوص قطع کتاب – بررسی پیشنهادات اعضا در خصوص طرح رو و پشت جلد کتاب همچنین مقرر شد : مطالب آقای دکتر صموتی در مورد “CCTV” توسط اعضاء مورد مطالعه قرار گیرد و اعضا نظرات خود را در خصوص مطالب مذکور اعلام نمایند. – آقای مهندس دستمال‌چیان مطالب خود را در مورد “دزدگیر” ارائه دهند تا مورد برررسی اعضاء قرار گیرد. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: در این جلسه آقایان مهندسین: فرهاد زواره‌ای نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، جلال محمدحسینی نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیات مدیره شرکت آریا دژ نت، سیدمصطفی دستمال‌چیان مدیرعامل شرکت راهبران ایمنی اعتماد کویر، محمود شیخ کانلوی میلان رئیس هیأت مدیره شرکت شبکه پردازان ریتون، علی صموتی عضو میهمان، سعید یاری مدرس و خانم شراره کامرانی دبیرکل اتحادیه مشارکت نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.