احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3003 ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵ 102 بازدید ارسال توسط :

ارتقاء روابط عمومی؛ نیاز اولویت دار اتحادیه نخستین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در سال جدید در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۷ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه موضوعات بحران کرونا و اثرات آن بر اقتصاد جهانی، تحولات احتمالی روابط […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

ارتقاء روابط عمومی؛ نیاز اولویت دار اتحادیه

نخستین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در سال جدید در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۷ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه موضوعات بحران کرونا و اثرات آن بر اقتصاد جهانی، تحولات احتمالی روابط خارجی، وضعیت داخلی کشور و انتخابات آتی ریاست جمهوری و تاثیرات آن بر اقتصاد داخلی و نیز بودجه مصوب مجلس مورد بحث قرار گرفت و دیدگاه هایی در خصوص وضعیت اقتصادی بازار محصولات و مواد اولیه و نیز احتمال تغییرات افزایشی یا کاهش ارز مطرح و بر عدم قطعیت شرایط تاکید شد.
براساس تحلیل های ارائه شده در این جلسه، کسب و کارها در معرض ریسک های مختلفی قرار دارند و تصمیم گیری ها در این شرایط، دشوار و نیازمند دقت بیشتر خصوصا در حوزه های “بودجه بر” هستند.
در ادامه این جلسه کمیسیون وارد دستور شد و با توجه به مباحث قبلی کمیسیون در خصوص ضرورت تقویت روابط عمومی اتحادیه مباحثی مطرح شد تا از این طریق شبکه ارتباطی اتحادیه با زنجیره ذینفعان برقرار شده و جایگاه اتحادیه در میان سازمان ها و نهادهای مرتبط، فعالان اقتصادی و اعضای اتحادیه و نیز مصرف کنندگان ارتقاء یابد و اتحادیه در سطح جامعه به عنوان مرجع اصلی موضوع فعالیت خود شناخته شود.
در این جلسه مقرر شد طرح نیازمندی های روابط عمومی کمیسیون ارائه شود تا نیازهای مذکور در استراتژی جامع رسانه ای اتحادیه لحاظ گردد.
همچنین مقرر شد نقشه راه کمیسیون در سال ۱۴۰۰ در جلسه آتی مطرح، بررسی و تصویب شود.
در این جلسه آقایان مجید کریمی؛ رئیس کمیسیون و مدیرعامل شرکت پارس ارتباط افزار، مهدی رزقی؛ مدیرعامل شرکت فراگستر هوشمند دانا، آقای محمدحسن حلاوی؛ مدیرعامل شرکت پروشات در مرکزی، آقای سید مهدی میرحسینی؛ مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، آقای امیرعباس محتشمی؛ عضو هیأت مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، آقای سید امیرحسین هاشمیان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت فرتاک گلوبال ویژن، آقای فرهاد زواره ای؛ عضو هیأت مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت آژیرسازان ایران، آقای سیدمحمد میرمعزی؛ نماینده هیأت مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت ایمن تصویر ردکا و خانم ها شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه و دنیا حسینی مدیرعامل شرکت فرا حفاظ آموت حضور داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.