احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3363 ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶ 86 بازدید ارسال توسط :

مطرح شد: طرح آسیب شناسی قاچاق در صنعت حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی بیست و هشتمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه با توجه به مباحث جلسات قبل در مورد ضرورت مبارزه با قاچاق در […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

مطرح شد: طرح آسیب شناسی قاچاق در صنعت حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی بیست و هشتمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه با توجه به مباحث جلسات قبل در مورد ضرورت مبارزه با قاچاق در حوزه صنایع حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی، مقرر گردید تا در خصوص طرح پیشنهادی به سازمان قاچاق کالا و ارز، هر یک از اعضاء نقطه نظرات خود را تا روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۶در اختیار ریاست کمیسیون قرار دهند تا ضمن جمع بندی، در جلسه آتی کمیسیون نهایی و در قالب طرح پیشنهادی کمیسیون به هیئت مدیره ارائه گردد. مقرر گردید موضوع خدمات پس از فروش و همکاری با سازمان حمایت، توسط دبیرکل اتحادیه پیگیری گردد. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: آقایان: سیدمحمد میرمعزی؛ نماینده هیات مدیره در کمیسیون و مدیرعامل شرکت ایمن تصویر ردکا، مجید کریمی؛ ریاست کمیسیون و مدیرعامل شرکت پارس ارتباط افزار، سیدمهدی میرحسینی؛ مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، عباس محتشمی؛ عضو هیأت مدیره شرکت ایمن تصویر ردکا، بهروز جوانمردی؛ مدیرعامل شرکت افروزسازان جوان ایرانیان، سید امیرحسین هاشمیان؛ رئیس هیأت مدیره شرکت فرتاک گلوبال ویژن، ارشیا حکیمی؛ مدیرعامل شرکت یکتا فن کیمیا، محمدعلی بورچی؛ عضو هیات مدیره شرکت تدبیراندیشان درسا و خانم شراره کامرانی؛ دبیرکل اتحادیه.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.