احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3495 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱ 106 بازدید ارسال توسط :

بیست و نهمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ بصورت آنلاین برگزار گردید. مقرر گردید اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص طرح آسیب شناسی قاچاق درحوزه تجهیزات حفاظتی تا پایان روز جاری در اختیار دبیر محترم اتحادیه قرار دهند تا ضمن جمع بندی در اولین فرصت در […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

بیست و نهمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ بصورت آنلاین برگزار گردید. مقرر گردید اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص طرح آسیب شناسی قاچاق درحوزه تجهیزات حفاظتی تا پایان روز جاری در اختیار دبیر محترم اتحادیه قرار دهند تا ضمن جمع بندی در اولین فرصت در اختیار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گیرد . بر اساس پیشنهاد احدی از اعضاء کمیسیون درخواست ایجاد پایگاه اطلاعات اعضاء اتحادیه و در دسترس قرار دادن از طریق تارنمای اتحادیه به دبیرخانه اتحادیه مطرح گردید . مقرر گردید تا هفته آینده جناب آقای محتشمی نسبت به جمع آوری و ارائه استانداردهای احتمالی جهانی خدمات پس از فروش تجهیزات نظارتی و حفاظتی اقدام نمایند، همچنین سرکار خانم کامرانی نسبت به ارائه استاندارد تشویقی خدمات پس از فروش لوازم خانگی در گروه کمیسیون اقدام نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.