احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3786 ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳ 86 بازدید ارسال توسط :

سی و یکمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: ۱-مقرر گردید ضمن اطلاع رسانی موضوع تدوین طرح احراز صلاحیت خدمات پس از فروش به اعضای اتحادیه فراخوانی جهت دریافت پیشنهادات اعضاء انتشار یابد. ۲-مقرر گردید که جناب آقای رزقی ضمن دریافت پیشنهادات نسبت به […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

سی و یکمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

۱-مقرر گردید ضمن اطلاع رسانی موضوع تدوین طرح احراز صلاحیت خدمات پس از فروش به اعضای اتحادیه فراخوانی جهت دریافت پیشنهادات اعضاء انتشار یابد.

۲-مقرر گردید که جناب آقای رزقی ضمن دریافت پیشنهادات نسبت به جمع بندی پیشنهادات و ارائه به اعضاء کمیسیون در جلسه آتی اقدام نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.