احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 3973 ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷ 90 بازدید ارسال توسط :

سی و چهارمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری در روز سه‌شنبه  مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: اعضاء حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون تدوین طرح احراز صلاحیت شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش بیان نمودند و مقرر گردید تا تنظیم و جمع‌بندی طرح نهایی، در دستور […]

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

سی و چهارمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) اتحادیه سراسری در روز سه‌شنبه  مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

اعضاء حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون تدوین طرح احراز صلاحیت شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش بیان نمودند و مقرر گردید تا تنظیم و جمع‌بندی طرح نهایی، در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: سیدمحمد میرمعزی، مهدی رزقی، محمدحسن حلاوی، امیرحسین هاشمیان، امیرعباس محتشمی و ارشیا حکیمی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.