احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)

شناسه : 2539 ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶ 146 بازدید ارسال توسط :

هجدهمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ با دستور جلسه انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون به صورت آنلاین برگزار گردید و جناب آقای مجید کریمی با اکثریت آراء بعنوان رئیس و جناب آقای مهدی رزقی بعنوان نائب رئیس کمیسیون انتخاب شدند.در ادامه پیرامون گزارشات کارگروه ضوابط سازمان تبادل نظر صورت پذیرفت.

کمیسیون بازرگانی (توزیع)
پ
پ

هجدهمین جلسه کمیسیون بازرگانی (توزیع) در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ با دستور جلسه انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون به صورت آنلاین برگزار گردید و جناب آقای مجید کریمی با اکثریت آراء بعنوان رئیس و جناب آقای مهدی رزقی بعنوان نائب رئیس کمیسیون انتخاب شدند.
در ادامه پیرامون گزارشات کارگروه ضوابط سازمان تبادل نظر صورت پذیرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.