احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک

شناسه : 3788 ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰ 87 بازدید ارسال توسط :

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: ۱- صحبت مبسوط در خصوص شاخص های شرایط احراز تولیدکنندگان از طرف حضار مطرح شد و مقرر گردید جهت خروجی این جلسه با توجه به اشتراک گذاری اطلاعات شناسایی عمق تولید شرکت […]

کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک
پ
پ

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

۱- صحبت مبسوط در خصوص شاخص های شرایط احراز تولیدکنندگان از طرف حضار مطرح شد و مقرر گردید جهت خروجی این جلسه با توجه به اشتراک گذاری اطلاعات شناسایی عمق تولید شرکت های تولیدکننده در اتحادیه (خروجی جلسات سال گذشته کمیسیون تولید) و نمونه‌ای از انجمن دیگر، تلفیق این دو را به عنوان شاخص های اولیه در گروه به اشتراک گذاشته تا کلیه اعضا در خصوص شاخص های مربوطه بررسی نموده و در جلسه آینده بحث و تبادل نظر نهایی انجام و نتیجه مطلوب به عنوان خروجی مقبول حاصل گردد.

۲- در خصوص نمونه قرارداد NDA مقرر شد فایل نمونه ارسالی در گروه کمیسیون توسط اعضای محترم بررسی شود و در جلسه آینده در خصوص مفاد آن صحبت و تبادل نظر نموده و به عنوان دومین خروجی بعد از آیتم شاخص های احراز را در جلسه آینده داشته باشیم. ۳- با توجه به نیاز مشارکت حداکثری جهت استفاده از تجارب تولیدکنندگان و همچنین همفکری و پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کمیسیون و در نهایت اتحادیه سراسری، درخواست گردید اطلاع رسانی مجدد به منظور جذب اعضا جهت مشارکت در جلسات آتی کمیسیون توسط دبیرخانه صورت پذیرد.

۴- با توجه به اذعان آقای ذاکری در خصوص آماده شدن پیش نویس IPI از طرف وزارت صمت، مقرر شد در صورت دسترسی اعضا به پیش‌نویس مذکور، آن را در گروه به اشتراک گذارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.