کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک

شناسه : 3788 ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰ 140 بازدید ارسال توسط :

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: ۱- صحبت مبسوط در خصوص شاخص های شرایط احراز تولیدکنندگان از طرف حضار مطرح شد و مقرر گردید جهت خروجی این جلسه با توجه به اشتراک گذاری اطلاعات شناسایی عمق تولید شرکت […]

کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک
پ
پ

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

۱- صحبت مبسوط در خصوص شاخص های شرایط احراز تولیدکنندگان از طرف حضار مطرح شد و مقرر گردید جهت خروجی این جلسه با توجه به اشتراک گذاری اطلاعات شناسایی عمق تولید شرکت های تولیدکننده در اتحادیه (خروجی جلسات سال گذشته کمیسیون تولید) و نمونه‌ای از انجمن دیگر، تلفیق این دو را به عنوان شاخص های اولیه در گروه به اشتراک گذاشته تا کلیه اعضا در خصوص شاخص های مربوطه بررسی نموده و در جلسه آینده بحث و تبادل نظر نهایی انجام و نتیجه مطلوب به عنوان خروجی مقبول حاصل گردد.

۲- در خصوص نمونه قرارداد NDA مقرر شد فایل نمونه ارسالی در گروه کمیسیون توسط اعضای محترم بررسی شود و در جلسه آینده در خصوص مفاد آن صحبت و تبادل نظر نموده و به عنوان دومین خروجی بعد از آیتم شاخص های احراز را در جلسه آینده داشته باشیم. ۳- با توجه به نیاز مشارکت حداکثری جهت استفاده از تجارب تولیدکنندگان و همچنین همفکری و پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کمیسیون و در نهایت اتحادیه سراسری، درخواست گردید اطلاع رسانی مجدد به منظور جذب اعضا جهت مشارکت در جلسات آتی کمیسیون توسط دبیرخانه صورت پذیرد.

۴- با توجه به اذعان آقای ذاکری در خصوص آماده شدن پیش نویس IPI از طرف وزارت صمت، مقرر شد در صورت دسترسی اعضا به پیش‌نویس مذکور، آن را در گروه به اشتراک گذارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.