احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3078 ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷ 166 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ به صورت آنلاین برگزار گردید. با عنایت به دستور جلسه، اعضاء به بررسی ۱۶ بند برنامه‌های پیشنهادی کمیسیون در حوزه‌های مشاوره، پیمانکاری و … پرداختند و پس از بیان نظرات و پیشنهادات […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ به صورت آنلاین برگزار گردید.

با عنایت به دستور جلسه، اعضاء به بررسی ۱۶ بند برنامه‌های پیشنهادی کمیسیون در حوزه‌های مشاوره، پیمانکاری و … پرداختند و پس از بیان نظرات و پیشنهادات خود، به منظور تسریع در نیل به اهداف کمیسیون مقرر گردید هر یک از اعضاء مسئولیت یک بند را (بشرح زیر) جهت ارائه در جلسه آتی بعهده گیرند.
نظارت کارگاهی/RFP- جناب آقای مهندس میرحسینی نیری: بند الف حوزه مشاوره (تهیه شرح خدمات مشاور/ طراح/ تهیه
نظارت عالیه)

 • جناب آقای مهندس عطاءالهی: بند ب حوزه مشاوره (ارائه نمونه قرارداد (بروز رسانی قراردادهای تنظیم شده))
 • جناب آقای دکتر حاکمی‌فر: بند ج حوزه مشاوره (ارائه جدول حق‌الزحمه خدمات مشاور (به تفکیک انواع خدمت))
 • جناب آقای دکتر صموتی: بند د حوزه مشاوره (طراحی کاربرگ‌های تحویل موقت، تحویل دائم و غیره)
  جناب آقایان مهندسین رضایی سمیع و دادفر: بند الف، ب، ج و د حوزه پیمانکاری
  حوزه پیمانکاری:
  الف- تهیه قرارداد خرید، نصب و پشتیبانی به تفکیک (بروز رسانی قراردادهای تنظیم شده)
  ب- تهیه جدول حق‌الزحمه پیمانکاران جهت نصب و راه اندازی/ آموزش/ خدمات پس از فروش)
  ج- تهیه فهرست بهاء خاص برای سامانه‌های حفاظت الکترونیک و اخذ تائیدیه از سازمان برنامه و بودجه
  د- اظهار نظر در ارتباط با اسناد مناقصات پیمانکاری جاری

همچنین در خصوص بند ج سایر حوزه‌ها (تالیف یا ترجمه کتاب جامع در ارتباط با طراحی سامانه‌های حفاظت الکترونیک) مقرر گردید اعضاء تا جلسه آتی سرفصل‌های پیشنهادی خود را ارائه نمایند.

در این جلسه جناب آقایان مهندسین: اکبر ذاکری رئیس هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت دید افزار سیستم، سید عباس هاشمیان عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت فرتاک گل‌بال ویژن، روح‌اله حاکمی‌فر رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت شهر هوشمند گیلسا، علیرضا دادفر نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان، فرهنگ رضایی سمیع مدیرعامل شرکت سیستم‌های حفاظتی جامع کیان، رحمان عطاءالهی مدیرعامل شرکت هیربدان نوین اندیش، اسماعیل اکبری لیواری مدیرعامل شرکت شبکه گستر ساینا، سید مهدی میرحسینی نیری مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، حسین عسکری رئیس هیأت‌مدیره شرکت طراحی و مهندسی آریا الکترونیک فرهمند، سعید گودرزی مدیر واحد مشاوره تکنولوژی ساختمانی شرکت چشم انداز ارتباط و علی صموتی عضو میهمان مشارکت نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.