احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3301 ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳ 120 بازدید ارسال توسط :

تکمیل شد: بند ۱ شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک یکصد و هفتاد و سومین جلسه کمیسیون مشاوره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۷به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه در خصوص بند ۱ شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک (خدمات مطالعاتی و فاز شناخت) که توسط […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

تکمیل شد:

بند ۱ شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک

یکصد و هفتاد و سومین جلسه کمیسیون مشاوره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۷به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه در خصوص بند ۱ شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک (خدمات مطالعاتی و فاز شناخت) که توسط جناب آقای مهندس میرحسینی تهیه و تکمیل شده بود، به طور مفصل بحث و بررسی انجام شد. اما با توجه به اتمام زمان جلسه، تصویب آن به جلسه بعدی موکول شد.

در این جلسه افراد زیر حضور داشتند:

جناب آقایان: اکبر ذاکری؛ رئیس هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت دید افزار سیستم، سید عباس هاشمیان؛ عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت فرتاک گل‌بال ویژن، فرهنگ رضایی سمیع؛ عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت سیستم‌های حفاظتی جامع کیان، روح‌اله حاکمی‌فر؛ رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت شهر هوشمند گیلسا، علیرضا دادفر؛ نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان، رحمان عطاءالهی؛ مدیرعامل شرکت هیربدان نوین اندیش، سید مهدی میرحسینی نیری مدیرعامل شرکت شبکه پردازان ریتون، حسین عسکری رئیس هیأت‌مدیره شرکت طراحی و مهندسی آریا الکترونیک فرهمند، علی صموتی عضو میهمان و خانم دکتر کامرانی دبیرکل اتحادیه مشارکت نمودند.     

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.