احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3536 ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴ 90 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه موضوع بررسی شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک ادامه داشت و اظهار نظر پرداختند. بررسی ها تا بند ۵ (خدمات نظارت) به اتمام رسید. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: جناب […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه موضوع بررسی شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک ادامه داشت و اظهار نظر پرداختند. بررسی ها تا بند ۵ (خدمات نظارت) به اتمام رسید. در این جلسه افراد زیر حضور داشتند: جناب آقایان: سید عباس هاشمیان؛ عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت فرتاک گل‌بال ویژن، فرهنگ رضایی سمیع؛ عضو هیأت‌مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت سیستم‌های حفاظتی جامع کیان، روح‌اله حاکمی‌فر؛ رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت شهر هوشمند گیلسا، علیرضا دادفر؛ نائب رئیس کمیسیون و رئیس هیأت‌مدیره شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان، رحمان عطاءالهی؛ مدیرعامل شرکت هیربدان نوین اندیش، حسین عسکری؛ رئیس هیأت‌مدیره شرکت طراحی و مهندسی آریا الکترونیک فرهمند، سعید گودرزی؛ مدیر واحد مشاوره تکنولوژی ساختمانی شرکت چشم انداز ارتباط، علی صموتی عضو میهمان و خانم دکتر کامرانی دبیرکل اتحادیه مشارکت نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.