احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3607 ۰۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳ 99 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و ششمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ در دفتر اتحادیه برگزار گردید. جلسه در ساعت ۸ صبح بصورت حضوری با حضور شش نفر از اعضا در خصوص ادامه بررسی شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک شروع و پس از استماع نظرات، اصلاحات و تغییرات لازم […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و ششمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ در دفتر اتحادیه برگزار گردید. جلسه در ساعت ۸ صبح بصورت حضوری با حضور شش نفر از اعضا در خصوص ادامه بررسی شرح خدمات مشاوره حفاظت الکترونیک شروع و پس از استماع نظرات، اصلاحات و تغییرات لازم در پیش نویس شرح خدمات انجام و بررسی آن اتمام رسید و مقرر شد آقایان رضایی سمیع و دادفر نسبت به بازنویسی و یکنواخت سازی ادبیات و نحوه نگارش شرح خدمات اقدام نمایند تا درجلسه بعدی به تصویب کمیسیون برسد. همچنین حضار در مورد موضوعات جلسات بعدی که عبارت است از بروز رسانی نمونه قرارداد مشاوره، طراحی و نظارت و جدول حق الزحمه مشاوران است به اظهار نظر پرداختند. جناب آقای مهندس رضایی سمیع نیز ماموریت هئیت مدیره محترم در مورد رتبه بندی مشاوران را مطرح نمودند که بحث های اولیه در مورد چگونگی اجرای این امر توسط حضار ارائه شد. با توجه به پیشرفت موثر و قابل توجه امور در این جلسه، اعضا تصویب نمودند که فعلا جلسات بصورت حضوری برگزار شود و در آینده با توجه به شرایط ماه های بعد نسبت به نحوه برگزاری کمیسیون (حضوری یا مجازی) تصمیم گیری مجدد بعمل آید. جلسه در ساعت ۱۰ صبح به پایان رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.