احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت

شناسه : 3980 ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰ 87 بازدید ارسال توسط :

یکصد و هفتاد و نهمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – قرارداد خدمات مشاوره و طراحی که در دوره های قبلی کمیسیون تدوین شده بود مورد بازنگری قرار گرفت و حاضرین نظرات خود را ارائه نمودند. – مقرر شد موضوع […]

کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت
پ
پ

یکصد و هفتاد و نهمین جلسه کمیسیون مشاوره، طراحی و نظارت اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– قرارداد خدمات مشاوره و طراحی که در دوره های قبلی کمیسیون تدوین شده بود مورد بازنگری قرار گرفت و حاضرین نظرات خود را ارائه نمودند.

– مقرر شد موضوع رتبه بندی در جلسه آتی با حضور آقای رضائی سمیع وارد بحث و تبادل نظر گردد.

– مقرر شد آقای عطاالهی نظرات ارائه شده را در پیش نویس مربوطه منعکس نموده تا در جلسه بعد مورد تصویب قرار گیرد.                                                                                   

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: هاشمیان، حاکمی فر، دادفر، عطاالهی، عسکری، صباغیان و میرحسینی نیری

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.