احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 3900 ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶ 104 بازدید ارسال توسط :

سیصد و هفتاد و یکمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ به صورت آنلاین برگزار گردید. خلاصه مذاکرات: – آقای رضائی سمیع موضوع تشکیل کمیته عضویت را مطرح نمودند و اهداف آن تبیین گردید. اعضای هیأت‌مدیره ضمن موافقت کلی با موضوع، از ایشان خواستند تا فرم اجرایی آن را آماده و […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ

سیصد و هفتاد و یکمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ به صورت آنلاین برگزار گردید.

خلاصه مذاکرات:

– آقای رضائی سمیع موضوع تشکیل کمیته عضویت را مطرح نمودند و اهداف آن تبیین گردید. اعضای هیأت‌مدیره ضمن موافقت کلی با موضوع، از ایشان خواستند تا فرم اجرایی آن را آماده و جهت تصویب به هیأت‌مدیره ارائه نمایند.

– در خصوص فراخوان اتاق تهران درباره حمایت از طرح‌های پژوهشی نیز با توجه به موافقت کلی اعضای هیأت‌مدیره، مقرر گردید موارد پیشنهادی آقای نورحسینی (یا سایر دوستان) در نامه‌ای به اتاق ارسال گردد.

اسامی مشارکت کنندگان در جلسه:

آقایان: فرهاد زواره ای، سید محمد میرمعزی، سید عباس هاشمیان، علی مسعودی، فرهنگ رضائی سمیع، سید حامد نورحسینی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.