احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

جلسه هیات مدیره

شناسه : 1293 ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸ 163 بازدید ارسال توسط :

سیصد و سی و ششمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ تشکیل گردید. در این جلسه آغاز به کار مجدد کمیسیون های مشاوران، تولید و آموزش (بصورت مجازی) بررسی و تایید گردید. در ادامه ماتریس نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدید، ترسیم و بررسی گردید و سپس فعالیت های تعیین شده […]

جلسه هیات مدیره
پ
پ


سیصد و سی و ششمین جلسه هیات مدیره اتحادیه سراسری در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ تشکیل گردید. در این جلسه آغاز به کار مجدد کمیسیون های مشاوران، تولید و آموزش (بصورت مجازی) بررسی و تایید گردید. در ادامه ماتریس نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدید، ترسیم و بررسی گردید و سپس فعالیت های تعیین شده ۲۹ گانه هیات مدیره الویت بندی شد. در خاتمه مقرر گردید در خصوص ایجاد زیر ساخت سامانه ارتباطی میان اعضاء، جلسه هیات مدیره بصورت مجازی در تاریخ ۱۵مهرماه۹۹ برگزار گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.