احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده

شناسه : 1232 ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹ 192 بازدید ارسال توسط :

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ برگزار گردید. در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن و سرود ملی، ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی، هیئت رئیسه جلسه انتخاب شدند. سپس استماع گزارش عملکرد هیات مدیره و بازرس قانونی اتحادیه صورت پذیرفت و بررسی و تصویب صورت […]

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده
پ
پ

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه سراسری در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن و سرود ملی، ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی، هیئت رئیسه جلسه انتخاب شدند.

سپس استماع گزارش عملکرد هیات مدیره و بازرس قانونی اتحادیه صورت پذیرفت و بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۸ انجام گرفت.

در ادامه پس از انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، مبلغ حق عضویت در سال ۱۳۹۹ تعیین و تصویب گردید.

پس از آنکه کاندیداها به معرفی خود، اهداف و برنامه هایشان پرداختند، جمع آوری برگه های رای انجام شد و جناب آقای محمدعلی شخصیان و جناب آقای سید حامد نورحسینی بعنوان عضو اصلی هیئت مدیره و جناب آقای فرهنگ رضائی سمیع و جناب آقای مهدی ابراهیمیان بعنوان عضو علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند.

در ادامه جلسه، انتخابات بازرس انجام گرفت و جناب آقای محمدسهیل مظاهری بعنوان بازرس اصلی و جناب آقای عامر تابعی بعنوان بازرس علی البدل بمدت یکسال انتخاب شدند.

در خاتمه نیز از اعضاء محترم هیأت مدیره دوره قبل تقدیر و تشکر بعمل آمد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.