احادیث روز

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او. صبر کنید برگزاردن احکام شرع و شکیبایی ورزید در برابر دشمنتان و آماده و حاضر یراق باشید برای امامتان که در انتظار او هستید. آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. خدا در روز قیامت نسبت به حساب بندگانش به اندازه عقلی که در دنیا به آنها داده است باریک بینی می کند. رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است.

کمیسیون بازرگانی

شناسه : 2458 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸ 124 بازدید ارسال توسط :

شانزدهمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ در دفتر اتحادیه برگزار شد و به اتفاق آراء حاضرین مقرر گردید تا انتخابات هیات رئیسه کمیسیون جهت مشارکت حداکثری این هفته صورت نگرفته و طی هفته های آتی صورت گیرد که در این بازه زمانی کاندیداها بتوانند اهداف و برنامه هایشان را […]

کمیسیون بازرگانی
پ
پ

شانزدهمین جلسه کمیسیون بازرگانی اتحادیه سراسری در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ در دفتر اتحادیه برگزار شد و به اتفاق آراء حاضرین مقرر گردید تا انتخابات هیات رئیسه کمیسیون جهت مشارکت حداکثری این هفته صورت نگرفته و طی هفته های آتی صورت گیرد که در این بازه زمانی کاندیداها بتوانند اهداف و برنامه هایشان را در گروه معرفی نمایند.
در خاتمه مقرر گردید اعضاء نسبت به اولین الویت اجرایی نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

تسلیت
10 ماه قبل
کمیسیون آموزش
10 ماه قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.